top of page
Vítejte v kurzu relaxačních technik
pro začátečníky
z kurzu terapeutické jógy - krok za krokem do zdraví
Milí přátelé, vřele vám doporučujeme následující:
  • Postupujte od první lekce postupně ke dvanácté.
  • Poslechy s relaxačními nahrávkami jsou určeny všem lidem kromě lidem s psychiatrickými onemocněními! Pokud trpíte psychiatrickou diagnózou, poraďte se s lékařem (u diagnóz  jako jsou paranoia, schizofrenie, osoby trpící bludy a halucinacemi, těžší formy deprese a úzkostí nejsou statické relaxace vhodné).
  • Poslechy s relaxačními nahrávkami jsou mimořádně důležitou součástí vaší léčby, avšak jsou lidé, jež nemají trpělivost, toulá se jim mysl, tuhnou, čekají, kdy relaxace skončí (lepší je stav, že usínají). V tom případě se po delší dobu věnujte dynamickým formám relaxací, jež jsou uveřejněny ZDE.  Teprve, až shledáte, že jste klidnější v těle i mysli,  vrhněte se k relaxacím zde uvedeným, tedy statickým.
  • V lekci nejprve zvládněte relaxaci a teprve poté si dopřejte léčebnou relaxaci
  • Osoby s chronickým únavovým syndromem zde uvedené relaxace mohou vykonávat, dokonce jim to vřele doporučuji, avšak počítejte s tím, že nejspíše budete po nich delší dobu "jako pytlem praštění po hlavě", což ovšem neznamená, že vám neprospívají, Naopak, váš nervový systém prochází vydatnou regenerací!
  • Případné dotazy a sdílení pište, prosím, do mailu
 
Přejeme vám vše dobré na vaší cestě, zejména návrat ke zdraví, veselosti a pocitu štěstí. Srdečně E
Kurz relaxačních technik je zdarma, avšak chcete-li podpořit naši práci nebo cítíte, že kurz vám byl užitečný, můžete nám věnovat finanční dar na uvedený účet:
165267811/0600.
Light Bulb Poster

V lásce tvořeno všem

1. LEKCE