Terapeutická jóga

online kurz pro začátečníky

Video kurz obsahuje celkem 13 lekcí pro začátečníky.

Adepta vede krok po kroku smysluplně.

K lekcím, jež uceleně provází adepta jógy po celou dobu praxe, jsou doporučeny další videa, jež vhodným způsobem doplňují probíranou tématiku.

Tzn., že kromě 13 základních lekcí trvající 1.5 hod., můžete vhodně prostudovat další videa a tím zcela efektivně pochopit a zvládnout téma, praxi a nácvik všech technik.

Kurz pro začátečníky se věnuje základnímu rozhýbání dechu, základnímu rozcvičení těla, postupnému nácviku uvolňování těla - relaxacím a prvním jednoduchým očistným technikám, jež by měl adept integrovat do svého každodenního života.

  • dostupné od cca 12 let věku

  • rozhýbeme tělo

  • rozhýbeme dech

  • uvolníme tělo, emoce, mysl

  • první očistné techniky

  • pozitivní změny mysli

Koncepce každé lekce poskytuje smyslupnou praxi jógy dle 8-dílné stupnice Královské jógy (Ashtanga jógy nebo nověji Rádžajógy) a  nabízí smysluplnost a ucelenost jednotlivých lekcí a nakonec celého kurzu.

 

V lekcích se praktikující dozví množství zajímavých informací o fungování našeho těla a to i toho emočního a jemnohmotného, prakticky zvládnou různá cvičení k upevnění dolních končetin, páteře a vůbec celého pohybového aparátu, dozví se o základních radách a pravidlech jógy (jama, nijama), začnou pozorovat a léčit svůj dech, nakonec ovládat svůj dech, začnou praxi prátjáháry (praxe se smyslovými orgány), efektivně odstraní následky stresu pomocí relaxací a postupně přejdou k praxi koncentrační až meditační. 

Největší zřetel je však kladen na korekci dechu, a odstranění napětí těla a mysli!

Pevné zdraví ve všech rovinách přeje srdečně Eva

CENY KURZŮ

TERMÍNY LEKCÍ

Telefon: 603 793 595

Email: eva(zavináč)berkana.cz

            ivo(zavináč)berkana.cz

            info(zavináč)berkana.cz

Kontakt
  • Facebook - Black Circle

© 2016 by YOGA BERKANA.

koshi zvonkohra voda 3.jpg

Z

v

o

n

k

o

h

r

y

KOSHI

eshop