Přihláška do video kurzů
Vyberte

Jste úspěšně přihlášen,
zasíláme vám mail!

Po přihlášení do kurzu vám bude na mail zasláno potvrzení přijetí přihlášky a platební údaje. Po zaplacení vám bude zpřístupněn placený kurz. Kurzy zdarma jsou k dispozici ihned. Do kurzů vstoupíte v horní liště s názvem VSTUP DO KURZŮ JÓGY nebo ÁJURVÉDSKÁ LÉČIVÁ KUCHYNĚ.

Podmínky účasti v kurzu:

  • kurzu se účastníte na vlastní zodpovědnost (případné dotazy ohledně vhodnosti kurzu a vašeho zdravotního stavu konzultujte před přihlášením a platbou kurzu)

  • kurz je vám k dispozici po neomezenou dobu a kurzovné tak nevracíme

  • záleží nám na vašem dobrém Bytí, proto sdílejte a pište mailem své dotazy stahující se k poznáním, kterých nabýváte během praxe jógy.

  • Chete-li nás podpořit jakoukoliv částkou, můžete finanční dar zaslat na účet: 165267811/0600. Váš příspěvek nám pomáhá v práci pokračovat, zaplatit všechny náklady na natáčení, pronájem prostor, techniku, PC zpracování a udržení webu. Děkujeme vám.

dětem.jpg

Z každého zakoupeného kurzu odvádíme dobrovolně částku na konkrétní děti z Indického Váránasí, jež jsme osobně poznali během své cesty Indií. Děti žijí v neskutečné chudobě, avšak jsou vedeny českou učitelkou ke vzdělávání a lepším zítřkům. Pokud byste chtěli sami přispět, stačí se podívat ZDE a poslat třeba penízky!