Dětská jóga

April 11, 2016

Vážení přátelé,

 

v současné době vedu dva kurzy jógy pro nejmenší. V lekcích jsou děti ve věku od 4 let do 8 let. Tyto kurzy vedu intenzivně již třetím rokem, ale již před několika lety jsem se věnovala dětem do věku adolescence s lehčí mentální retardací, tedy dětem, které docházely do zvláštní školy.

 

Tvorba knihy dětské jógy

Během těch několika let úžasných chvil s dětmi mne mohé naučilo a přivedlo k tvorbě knihy o dětské józe. V současné době na této knize pracuji spolu s fotografem a ilustrátorkou. Kniha má děti inspirovat, bavit a přivést k józe a rodičům či učitelům poskytnout jasný návod, jak děti jógu učit a hlavně jim přitom neublížit. 

 

Projekt vzdělávání učitelů a rodičů

Kniha má být také jakousi "učebnicí" pro dospělé, jež touží děti dětskou jógu učit. Avšak, abychom mohli děti kompetentně a skutečně kvalitně vzdělávat v oblasti jógy, je třeba mít dobré základy vědomostní a praktické. Jelikož v poslední době cítím velký zájem o dětskou jógu, intuitivně mne to dovádí k pořádání vzdělávacích workshopů pro rodiče a učitelé. Již nyní ve dvou termínech je možné se účastnit celodenného workshopu věnovanému výhradně problematice dětské jógy. Seminář není pouhým teoretickým základem, nýbrž praktickým cvičením a dává si za cíl postavit vědomostní a praktické základy pro tvorbu lekce dětské jógy u těch nejmenších. Absolvent workshopu bude schopen sestavit vlastní smysluplně vedenou lekci dětské jógy. Rodiče budou vědět, co mohou s dětmi doma dělat. Všichni pak zejména pochopí, čemu je třeba se vyvarovat v dětské józe a jakých pomůcek a motivací můžeme dobře využít.

 

 

Akreditované vzdělávání Učitel dětské jógy

Pro zájmce s hlubokým zájmem o dětskou jógu připravujeme akreditované vzdělávání v této oblasti. Po absolvování celého akreditovaného kurzu  bude absolvent kompetentní k pořádání kurzů dětské jógy s hlubšími vhledy do této problematiky.

 

Please reload

Speciální článek

Jóga si původně nedávala za cíl léčit nemocné, ale tím, jak se adept jógy na své cestě ubírá, postupně se vyzdravuje jeho tělo, mysl a emoce. Není mož...

Terapie jógou

April 11, 2016

1/1
Please reload

Poslední články

February 1, 2019

April 11, 2016

April 11, 2016

April 11, 2016

Please reload

Archív
Please reload

Vyhledávání podle tagů

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square

Telefon: 603 793 595

Email: eva(zavináč)berkana.cz

            ivo(zavináč)berkana.cz

            info(zavináč)berkana.cz

Kontakt
  • Facebook - Black Circle

© 2016 by YOGA BERKANA.

koshi zvonkohra voda 3.jpg

Z

v

o

n

k

o

h

r

y

KOSHI

eshop