Terapie jógou

April 11, 2016

Jóga si původně nedávala za cíl léčit nemocné, ale tím, jak se adept jógy na své cestě ubírá, postupně se vyzdravuje jeho tělo, mysl a emoce. Není možné popřít množství velmi efektivních účinků józe na zdraví člověka a dokonce již mnozí lékaři a vědci vzali jógovou teraii v potaz a doporučují ji jako jeden z důležitých léčebných nástrojů našeho bytí. 

 

V léčbě nemocí je třeba mít na mysli následující:

 

  • nemoc není nepřítel, který nás přišel zatlačit do úzkých. Nemoc je výsledkem všech možných okolností a důsledkem našeho počínání; toho, v čem a kde žijeme..., je výsledkem mnoha faktorů. Nezapomínejme rovněž na karmu, nemoc je taktéž karmickou záležitostí.

  • nemoc je tedy především INFORMACÍ o nás samých a nabízí zejména SMĚR CESTY, kterým bychom se měli ubírat.

  • v každé léčbě mějme na mysli, že je třeba být zejména POKORNÝ. To, zdali se skutečně vyléčíme je NA BOHU. Avšak my můžeme pro své uzdravení v rámci pokory udělat maximum.

  • cesta k uzdravení je především POZNÁVÁNÍ SEBE SAMA, toho, kdo jsem, co skutečně chci a je CESTOU INTROSPEKCE. Cestou do nitra svého bytí, k PRAVDĚ, K BOHU.

  • daří-li se léčba, konečně HOVOŘÍME S BOHEM, konečně dokážeme zastavit svou mysl a nechat vejít ten hlas, který je stále přítomen a promlouvá.

  • při nalezení tohoto poznání, již častokrát neulpíváme na plném vyléčení, ale PŘIJÍMÁME NEMOC jako součást svého POZNÁVÁNÍ. 

 

V rámci výše popsaného se snažíme zájemcům pomoci na jejich cestě uzdravení a sestavujeme INDIVIDUÁLNÍ PROGRAMY léčby nemocí.

Please reload

Speciální článek

Jóga si původně nedávala za cíl léčit nemocné, ale tím, jak se adept jógy na své cestě ubírá, postupně se vyzdravuje jeho tělo, mysl a emoce. Není mož...

Terapie jógou

April 11, 2016

1/1
Please reload

Poslední články

February 1, 2019

April 11, 2016

April 11, 2016

April 11, 2016

Please reload

Archív
Please reload

Vyhledávání podle tagů

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Sledujte nás
  • Facebook Basic Square

Telefon: 603 793 595

Email: eva(zavináč)berkana.cz

            ivo(zavináč)berkana.cz

            info(zavináč)berkana.cz

Kontakt
  • Facebook - Black Circle

© 2016 by YOGA BERKANA.

koshi zvonkohra voda 3.jpg

Z

v

o

n

k

o

h

r

y

KOSHI

eshop